REFERENCE

 "Plaveme v Kuřimi" mohu všem, kteří chtějí aby se naučili správně plavat a to navíc v přátelském prostředí, vřele doporučit. Absolvoval jsem kurz "Ranní kondička" a byl jsem nadšený. Vyzkoušel jsem si různé styly a pokročil v technice. Byl jsem nadmíru spokojený a proto se přihlásím znova :) Díky!

Petr 

„Vážená paní ředitelko, chceme Vám touto cestou poděkovat za letošní plavecký výcvik. Naše spolupráce trvá již mnoho let a stále se k Vám rádi vracíme. Jelikož jsme malotřídní škola a výcvik absolvují všichni žáci od první do páté třídy, je to pro Vás práce velmi náročná. Oceňujeme Váš profesionální přístup, vstřícné jednání a ochotu řešit individuální potřeby našich malých plavců. Těšíme se na budoucí setkání a přejeme Vám i Vašim skvělým kolegyním zdraví, sílu a trpělivost při výchově plaváčků. 

 Mgr. Eva Minaříková, ředitelka ZŠ a MŠ Křoví

Mgr.Eva Hradilová, ředitelka ZŠ Katov


„Žáci 2. ročníku ZŠ Veverská Bítýška absolvovali plavecký výcvik v bazénu v Kuřimi. Plavali 10 lekcí po 2 hodinách a všichni se naučili plavat nebo si plavání zdokonalili. Trénovali znak, prsa, kraul i šipky. Všechny hodiny byly prokládány zábavou s různými plaveckými pomůckami, pobytem ve vířivce i v bazénu s divokou řekou. Sklouzli se i na tobogánu.Na závěr dostali všichni žáci Mokré vysvědčení. Dětem se plavání velice líbilo a už se těší na další plavecký výcvik ve 3. třídě.Děkujeme všem zaměstnancům za pěkný a odborný přístup k dětem. 

Třídní učitelky PaedDr. Ivana Sedláčková a Mgr. Marcela Rulíšková.

Ahoj všichni,
Tak mám za sebou úspěšné zvládnutí zápočtu z plavání a proto bych Vám všem chtěl ještě jednou poděkovat za super rady na ranním kondičku a trápení se mnou !

Lukáš Š.